Servis Çağır

Bosch Su Sebil Arıza Servis Bakım Yedek Parça

Bosch su sebili teknik servis hizmetleri için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bosch su sebilleri günümüzde vazgeçilmez bir yer edinmişlerdir. Sıcak havalarda soğuk su ihtiyacı duyduğumuzda, soğuk havalarda  ne zaman çay, kahve vb. ihtiyaç duyduğumuzda aklımıza ilk gelen şey, 24 saat bu ihtiyaçlarımızı karşılayan Bosch su sebilleridir ve  özellikle işyerlerimizde olmazsa olmazımız haline gelmiştir.

Ancak gözden kaçırdığımız, önemsemediğimiz ya da bilmediğimiz için yaptırmadığımız Bosch su sebillerimizin dezenfektesi ve temizliği aslında sağlığımızı riske sokmaktadır. Bosch su sebillerinin bulunduğu ortama göre 1-3 ay arasında mutlaka dezenfekte edilmelidir. Aksi taktirde sebilin içindeki durgun suda oluşan bakteri, virüs, mikroorganizma vb. birçok hastalığa sebep olmaktadır. Bunlardan biriside lejyonella hastalığıdır. Bu yüzden su sebillerinizin 1-3 ay arasında mutlaka dezenfekte ettirmenizi tavsiye ediyoruz.


 • Bosch su sebili sesli çalışıyor
 • Bosch su sebili soğutmuyor
 • Bosch su sebili soğutma ayarı
 • Bosch Su sebili termostat ayarı nasıl yapılır
 • Bosch su sebili su gelmiyor
 • Bosch su sebili su damlatıyor
 • Bosch su sebili temizliği
 • Bosch su sebili musluğu nasıl değiştirilir
 • Bosch su sebili arızaları
 • Bosch su sebili sıcak su gelmiyor
 • Bosch su sebili su çekmiyor
 • Bosch su sebili nasıl temizlenir
 • Bosch su sebili su az akıyor

Bosch Teknik servisi olarak büyemizde Bosch Sebil Servisi hizmeti verilmektedir. Sebil servisimiz sadece sebil dezenfektesi değil aynı zamanda Sebil Tamiri, Toptan ve Perakende Sebil Yedek Parçaları (sebil musluğu, sebil kapağı, sebil bardaklığı, sebil damlalığı vs.) satışı, 2. El Su Sebili Satışı gibi hizmetlerde vermektedir. Faaliyetlerimizi aşağıda daha açık bir şekilde sıraladık.

* Bosch Su Sebili Dezenfektesi: Ofis ve Sanayi Tipi su sebillerinin içinin yani içme suyunun temas ettiği hazneler (kazanlar), parçalar, kanallar ve muslukların ozonlama yöntemi ile dezenfekte edilmesi işlemidir. DEZENFEKTE

* Su Sebili Temizliği: Su Sebillerinin sebil servisimize alınıp dış kısmının yani görünen yüzeylerin, parçaların özel ilaçlar ve aparatlar kullanılarak dış yıkaması yapıldıktan sonra içininde ozonlama yöntemi ile dezenfekte edilip, etiketlerinin yenilenip streçlendikten sonra teslim edilmesi işlemidir.

* Bosch Su Sebillerinin Tamiri: Sebil servisimizdeki ustalarımız sebillerinizin arızasını tespit ettikten sonra yerinde yapılabilecek arızaların tamirini yapar (termostat, termik, musluk değişimi, musluk arkası değişimi, tahliye seti değişimi, soket yanıkları, hortum patlakları, kablo değişimi, vs.), ağır arızası olanları yani yerinde yapılamayacak olanları (motor değişimi, gaz kaçağı, gaz tıkanıklığı, sıcak su kazanı değişimi, vs.) ise sebil servisimize alıp tamirini, bakımını, kontrolünü yaptıktan sonra size teslim eder.

* Beko Su Sebili Yedek Parçaları: Firmamız piyasada bulunabilen her türlü sebil yedek parçalarının Toptan ve Perakende satışını yapmaktadır. Bunlardan bazılarını kendimiz ürettiriyoruz, bazılarını ise üretici firmalardan tedarik ediyoruz. Toptan ve Perakende satışını Yaptığımız Sebil Yedek Parçalarından bazılarını şunlardır; Sebil musluğu, sebil bardaklığı, sebil üst kapağı (çatı kapak), sebil yuvarlak kapağı (watergart – su alma grubu), sebil damlalığı (atık su kabı), tahliye seti, her sebile uyumlu yuvarlak kapak (watergart – su alma grubu), vs.

Ozonla Bosch Sebil Temizliği

Ozonla Bosch Sebil Temizliği Nedir?

Ozonlama, bir jenaratör eşliğinde yapılan dezenfekte yöntemlerinden en etkilisidir. Koku ve tat değişikliklerinde su sebillerinin üzerindeki rolü çok kuvvetlidir. Su sebili ozonlama, su sebilinizin mikrobiyolojik olarak bakterilerden arındırılması manasına gelir

Ozonla Bosch Sebil Temizliğia Niçin Gerekli?

Sağlıklı ve doğal su içebilmeniz için su sebillerinin düzenli olarak ozonlama sistemiyle sanitasyon yapılması gerekmektedir.

Ozonla Sebil Temizliği Nasıl Yapılır?

Bosch Su sebilleri ozonlama sistemi, sadece sebil ozonlamaya uygun cihazlarla yapılır. Sebil temizleme işlemi OZON JENERATÖRÜYLE yapılır.